چگونه صفحه پنل کاربری را تمام صفحه کنیم؟

تمام صفحه کردن پنل کاربری، به این معنا که برگه ای که کد کوتاه پنل در آن قرار دارد، سربرگ (هدر)، پابرگ (فوتر) و نوار کناری (سایدبار) نداشته باشد و همچنین تمام عرض باشد، وابستگی زیادی به قالب مورد استفاده شما دارد.

اگر قالبی که استفاده میکنید امکان غیر فعال کردن هدر، فوتر و سایدبار و همچنین تمام عرض کردن برگه ها را دارد، می توانید پنل کاربری اروند پنل را بصورت تمام صفحه نمایش دهید.

اگر قالب شما از این امکانات پشتیبانی نمی کند، راه جایگزین این هست که با استفاده از قابلیت child theme وردپرس، میتوانید با کمک یک برنامه نویس برگه ای را برای پنل کاربری به صورت تمام صفحه ایجاد کنید.

چنانچه از صفحه سازهای قدرتمند مانند المنتور استفاده میکنید، می توانید با استفاده از این صفحه سازها، صفحه ای تمام پهنا و بدون هدر، فوتر، سایدبار ایجاد کرده و شورت کد پنل کاربری اروند پنل، یعنی wpap_user_panel را درون آن قرار دهید. البته برگه های افزونه، حین فعالسازی در قسمت برگه های وردپرس ساخته می شوند. ضمن اینکه در منوی “راهنمای افزونه” افزونه اروند پنل، میتوانید کدهای کوتاه افزونه را مشاهده بفرمائید.

بعد انجام مراحل فوق به تنظمیات افزونه مراجعه کنید و در تب “ناحیه کاربری” تیک گزینه “سازگاری با حالت تمام صفحه” را بزنید.